Головна || Природа, гори і відпочинок

Надвірнянщина – зелена казка України. Хто один раз гостював у нашому мальовничому краї, той переконався у справедливості цих слів. Срібляться, б’ються дзвінко об стрімкі береги і розсипаються чистими краплями бурхливі хвилі гірських річок, ваблять до себе запашні ліси та шовкові долини гуцульського краю. Пройдіться гірськими плаями і полонинами, вдихніть п’янкого смерекового повітря – і ви обов’язково приїдете ще не раз на побачення до гір та бурхливих потоків, до гостинних людей, щоб повніше відчути чарівність казки, навіяної мистецтвом народних майстрів, у творінні яких відбилася поетична краса краю...

Надвірнянщина ніби створена для проведення пішохідних туристичних походів. Різноманітність природних перешкод дає можливість туристам оволодіти майже усім арсеналом прийомів техніки пішохідного туризму. З травня до вересня Вас очікуватиме відносно тепла погода, а ось зимові мандрівки належать до екстріму й тут не обійтися без допомоги професійних гідів.

Багато піших маршрутів в районі вже мають маркування, але іноді Вам доведеться користуватися картою та компасом й здобути навички орієнтування. Карти можна придбати майже у всіх книжкових магазинах, туристично-інформаційних центрах.

Багато піших маршрутів в районі вже мають маркування, але іноді Вам доведеться користуватися картою та компасом й здобути навички орієнтування. Карти можна придбати майже у всіх книжкових магазинах, туристично-інформаційному центрі.

Під час мандрівок можна помилуватися не тільки мальовничими гірськими ландшафтами, але й красивими старовинними будівлями, що органічно вписуються в природні ландшафти, а також поспілкуватись з місцевими мешканцями, що зберігають вірність старовинним обрядам, традиціям, а не рідко і старовинному народному одягу.

 

 

Наші партнери: