Головна || Про нас

Портал “Туристична Надвірнянщина” створений для представлення актуальної інформації та промоції туристичних ресурсів Надвірнянського району.

Ресурс створений Надвірнянським туристично-інформаційним центром спільно з відділом культури і туризму Надвірнянської районної державної адміністрації.

Ідея і початок створення порталу розпочалося в 2006 році в рамках програми "Туризм і розвиток громад в Україні". Ця програма реалізовувалася в Україні Інститутом Демократії в Східній Європі (IDEE) (м. Вашингтон, США) в партнерстві з Товариством Лева (м. Львів), Асоціацією "Махульдюр" (м.Сімферополь) та Студентським Братством м.Надвірназа фінансування Акта в Підтримку Свободи.

Надвірнянський туристично-інформаційни центр

створений в 2007 року як громадська неприбуткова організація з метою реклами природного потенціалу Надвірнянського району, розвитку його туристичних можливостей, залучення широкого кола туристів до відпочинку та подорожей на його території.

Основними напрямками роботи центру є:

- збір, узагальнення та поширення інформації про рекреаційно-туристичні, культурно-історичні й соціально-економічні ресурси району;

- організація та проведення промоційних, рекламних, маркетингових заходів;

- організація тематичних конференцій, семінарів, круглих столів, теристичних виставок та ярмарків;

- надання довідкової інформації туристам;

- розробка та реалізація програм і проектів з розвитку туристичної індустрії області;

- покращення рівня якості туристичних послуг.

Сподіваємося, що інформація стане Вам корисною та цікавою. Ми відкриті для співпраці та діалогу з усіма бажаючими. Всі пропозиції, відгуки та заваження пишіть нам на пошту або на форумі.

 

 

Наші партнери: