Головна || Новини

29 червня 2011

Оновлено розділ "Музеї, атракції"

Розміщено інформацію про:

Історико-краєзнавчий музей села Добротова
Музей історії села Саджавка
Музей історії села Молодків
Історико-краєзнавчий музей села Красна

та оновлено про Музей історії Надвірнянщини.

25 червня 2011

Виграли конкурс проектів

«Надвірнянщина. Подорожуй із системою туристичної інформації» під також назвою буде втілюватися проект Надвірнянського туристично-інформаційного центру.

Нагадаємо, що в облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії обласного конкурсу проектів з розвитку туризму щодо результатів конкурсу, який проводився з 15 квітня по 15 травня 2011 року головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації. За підсумками оцінювання членами Конкурсної комісії переможцями 2011 року (відповідно до протоколу №2 від 31.05.2011 р.) визначено проекти, які набрали найбільшу кількість балів.

15 червня 2011

Пройшов тренінг для ТІЦів

З 18 по 20 червня ц.р. на базі готелю «Маливо» (селище Делятин Надвірнянського району) відбувся триденний тренінг для працівників туристично-інформаційних центрів та пунктів туристичної інформації Івано-Франківської області.

Тренінг проводився в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що впроваджується Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща) спільно з Регіональним туристично-інформаційним центром в рамках програми Польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща за підтримки головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації.

30 травня 2011

Музеї Надвірнянщини

Вийшов друком буклет "Музеї Надвірнянщини". В буклеті короткі відомості про музеї Надвірнянського району, їх місцезнаходження та фотографії.

Буклет можна отриматив Надвірнянському ТІЦі (майдан Шевченка 29), відділі культури і туризму РДА (вул.Грушевського 4) та в музеях району.

30 травня 2011

ВелоДень 2011 в місті Надвірна

Більш ніж 30 міст в Україні приєдналися до Всеукраїнської акції “Велодень”.

28 травня в Надвірній велосипедисти міста проїхали центральними вулицями на традиційному велопараді, виступаючи за взаємоповагу на дорогах, пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів.
З кожним роком до акції долучається все більше учасників, все більше надвірнянців розуміють потребу в альтернативі традиційному транспорту на користь екологічного, економічного та здорового велосипеда.

Детальніше про ВелоДень тут, фотогалерея тут.

23 травня 2011

На території району пройшов прес-тур

«Карпатська весна» — назва прес-туру заповідними територіями Прикарпаття, що проходив у суботу та неділю. Захід відбувається у межах проекту «Збереження та стале використання природних ресурсів Українських Карпат», що фінансується урядом Норвегії та підтримується Всесвітнім фондом дикої природи.

В неділю представники ЗМІ ознайомилися гірською частиною Надвірнянщини та з природним заповідником «Горгани».

Мета прес-туру – висвітлити важливу природоохоронну роботу Карпатського національного природного парку та природного заповідника «Горгани», а також продемонструвати рекреаційний потенціал обох територій.

23 травня 2011

Встановлено інформаційний стенд

В рамках проекту Івано-Франківської обласної ради “Екскурсійне намисто Івано-Франківщини" за сприяння відділу культури і туризму та Надвірнянського ТІЦу було встановлено туристичний інформаціний стен на території Пнівського замку.

21 травня 2011

Пройшла екологічна акція “ЕкоЗамок 2011”

ГО Студентське братство м.Надвірна спільно із Надвірнянським коледжом за підтримки відділу культури і туризму райдержадміністрації та ПАТ “Приватбанк” провели екологічну акцію по прибиранню побутових відходів Пнівського замку.

Замок одне з улюблених місць надвірнянців та гостей для відпочинку і дозвілля. Крім того, твердиня являється пам’яткою архітектури національного значення. Незважаючи на свій статус, численні відвідувачі залишають сміття. Пляшки, пластикові пакети, обгортки від їжі вкривають територію твердині та її схили, спотворюючи красу історичного місця.

12 травня 2011 року молодь району та міста провели акцію по прибиранню побутових відходів на території Пнівського замку. Протягом кілької годин більше 50 молодих людей зібрали понад 2 тис.куб.метрів сміття.
Цією акцією ми хотіли показати, що доклавши трохи зусиль - все завжди можна змінити самому. Ми надіємося, що це стане прикладом для багатьох і змусить людей задуматися над своїм ставленням до навколишнього середовища.

22 квітня 2011

Проект "Будуємо Україну разом!"

20-22 травня 2011 року на території Національного Комплексу "Експоцентр" України (м.Київ) відбудеться ІХ Всеукраїнська виставка-ярмарок "Українське село запрошує" в рамках національної виставки-фестивалю "Ековідпочинок-2011".

Видавничий центр “Схід-Захід” за підтримки Президента України готує презентаційний проект “Будуємо Україну разом!”, приурочений до 20-річчя Незалежності України. Проектом передбачено видання книги, присвяченої здобуткам та можливостям провідних вітчизняних підприємств, наукових установ і всім, хто своєю наполегливою працею робить вагомий внесок у розбудову нашої країни.

Книга буде передана до національних та академічних бібліотек, органів державного управління, українських представництв та консульств за кордоном, у іноземні посольства в Україні, всім учасникам проекту, презентована на національних виставках, семінарах, конференціях.

Також повідомляємо, що книга виходить за рахунок спонсорів та учасників проекту.

При виявленні зацікавленості до участі у даному проекті просимо звертатися безпосередньо до видавничого центру “Схід-Захід” за контактними телефонами: (044) 451-59-28, 570-15-55, (097) 552-18-30.

20 квітня 2011

ІХ Всеукраїнська виставка-ярмарок "Українське село запрошує"

20-22 травня 2011 року на території Національного Комплексу "Експоцентр" України (м.Київ) відбудеться ІХ Всеукраїнська виставка-ярмарок "Українське село запрошує" в рамках національної виставки-фестивалю "Ековідпочинок-2011".

На виставці традиційно відбуватиметься презентація туристичних можливостей регіонів, історико-культурної спадщини, традицій, ремесел, гастрономії та фольклору сільської місцевості; представлятиметься екологічно орієнтований агротуристичний продукт, а також досвід, здобутки, перспективи та проблеми, виходячи з 15-річчя сільського туризму України.

Одночасно заплановано проведення Форуму учасників української мережі "Віа Регія – Україна – культурний шлях Ради Європи" за участю Європейського культурного центру.

Організатором виставки є Спілка сприяння розвитку сільського земельного туризму в Україні (www.qreentour.com.ua) та українська виставкова компанія "Автоекспо" (www.autoexpo.ua – тут розміщена інформація про виставку та умови участі).

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій може оплатити необхідну виставкову площу. Проїзд та проживання учасників виставки за власний рахунок.

Контакти: 0342 552042, www.frtt.if.gov.ua

18 квітня 2011

Оголошено обласний конкурс проектів з розвитку туризму в 2011 році

З 15 квітня по 15 травня 2011 року головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації оголошує проведення обласного конкурсу проектів з розвитку туризму.

Основні напрямки, за якими приймаються проекти для участі у Конкурсі:
- поліпшення регіональної і місцевої туристичної політики, врівноваженого розвитку території та управління туристичним середовищем;
- розвиток матеріальної бази та туристичної інфраструктури;
- розширення та вдосконалення існуючих, створення нових туристичних послуг (продуктів) на місцевому рівні;
- підвищення рівня кваліфікації працівників основних та супутніх галузей, розвиток просвітницької діяльності серед населення.

Обсяг бюджетних коштів, передбаченихна реалізацію проектів у 2011 році, складає
90 тисяч гривень, розмір максимальної вартості одного проекту - 15 тис.грн. Термін реалізації проектів до 5 місяців.

детальніше на сайті регінального ТІЦу

4 квітня 2011

Для суб'єктів господарювання району 

Розпочав роботу веб-портал «Державна  підтримка українського експорту» (www.ukrexport.gov.ua). Субєкти, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність мають можливість безкоштовного інформаційно-консультаційного обслуговування підприємств в рамках діяльності Порталу.

ДП «Держзовнішінформ» також пропонує залучення спеціалістів РДА до участі в серії он-лайн семінарів (вебінарів) з питань провадження ЗЕД; виставково-конгресних заходах в Україні та за її кордоном в 2011 році, а також висловлює готовність провести презентацію професійних інформаційно-аналітичних досліджень Центру.
Про зацікавленість щодо отримання вищезазначених послуг від ДП «Держзовнішінформ» просимо звертатись за контактними телефонами:
044 -246-41-09, 486-16-36, факс: 044-486-23-68.

Електронна адреса: dzi@dzi.mfert.gov.ua

2 березня 2011

Фінішували Надвірнянські зимові ігри 2011

В суботу, 26 лютого 2011 року завершилися змагання для лижників та сноубордистів “Надвірнянські зимові ігри 2011”, що проходили в смт. Битків Надвірнянського району. Організаторами змагань виступили ГО Студентське братство м.Надвірна та Надвірнянський туристично-інформаційний центр за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді і спорту та відділу культури і туризму  райдержадміністрації.
Під час трьох заїздів аматори-спортсмени виявляли кращих у дисциплінах слалом та фрірайд. Траси проходили на непростих для катання схилах гори Бубен.

читати повністю...

1 березня 2011

Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»

Представники Надвірнянщини взяли участь в першій конференції в м. Івано-Франківську в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації і Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Надалі Надвірнянський туристично-інформаційний центр буде брати участь в даному проекті.

20 лютого 2011

Змагання для лижників та сноубордистів
"Зимові ігри 2011"

Надвірнянський туристично-інформаційний центр спільно з ГО Студентське братство 26 лютого 2011 року проводять відкриті районні змагання для лижників та сноубордистів “Зимові ігри 2011”, які відбудуться в смт. Битків Надвірнянського району. Реєстрація з 11.00. Виїзд з міста Надвірна (автостанція Бистрицького напрямку) автобусом (безкоштовно) 26.02.2011 в 10.00. 
Запрошуються спортсмени-аматори віком старші 16 років.
Детальна інформаці на форумі.

Спонсори змагань: туристичний та спа-курорт №1 “Буковель”, туристична агенція “Теві-Тур”.
За підтримки: відділу культури і туризму та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Битківської селищної ради.

Інформаційні пертнери:

18 лютого 2011

Сільський-зелений туризм для осіб з інвалідністю

Товариство «Зелений хрест» впродовж 16 років займається розвитком активного відпочинку та туризму для неповносправних осіб на Україні. 
В рамках реалізації проекту «Село для всіх» товариство планує проведення триденного семінару «Сільський-зелений туризм для осіб з інвалідністю» для представників Івано-Франківської області, який буде проходити 06-08 квітня 2011 р. в Брюховичах під Львовом в адаптованому для проживання на навчання неповносправних осіб приміщенні.

Учасники: 25 осіб, з котрих 15 власників агроосель, які планують (проводять) діяльність з прийому неповносправних відпочиваючих, та 10 осіб з інвалідністю,  які  бажають розпочати діяльність в  сільському – зеленому туризмі.
Термін подання заявок для участі у семінарі до 10 березня 2011 року за тел./факс 032 2445607 або на електронну адресу maria@gcs.org.ua. Проживання та харчування учасників семінару забезпечують організатори.

16 лютого 2011

Курси підготовки екскурсоводів

Асоціація екскурсоводів України, Інститут туризму Федерації профспілок України м. Києва, Інститут туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, ЗАТ «Івано-Франківськтурист» спільно з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій облдержадміністрації оголошують набір слухачів на курси підготовки екскурсоводів у м. Івано-Франківську.

Запрошуються особи з вищою освітою та бажанням здобути фах гіда-екскурсовода на ліцензовані 6-ти місячні курси гідів-екскурсоводів.
Навчальний процес проводиться згідно з державними стандартами, в руслі підготовки фахівців до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Заняття будуть проводити висококваліфіковані викладачі та провідні спеціалісти екскурсійної справи на базі ЗАТ «Івано-Франківськтурист».
Навчання передбачає 2 місяці теоретичних, 4 місяці практичних занять, 2 навчальні екскурсії та 160 годин вивчення іноземної мови (англійська, німецька).

Слухачі курсів повинні розробити індивідуальний, контрольний тексти екскурсії і укомплектувати портфель екскурсовода, захистити екскурсію перед державною екзаменаційною і обласною акредитаційною комісіями. По закінченню курсів слухачам присвоюється кваліфікація гід-екскурсовод, видається свідоцтво державного взірця, дозвіл на туристичний супровід в Івано-Франківській області.

Заняття розпочнуться з 01 березня 2011 року. При формуванні групи 20 осіб оплата за місяць становить 333 грн., за курс 1998 грн.
Телефони для довідок та запису на курси: роб. (0342) 77-88-20; моб. 098 969-22-28.

Програма розвитку туризму
Надвірнянського району до 2011 року.

15 липня

Представляємо музей Марійки Підгірянки

в якому в 1881 р. народилася українська дитяча письменниця

Марійка Підгірянка

1 липня

В Надвірній пройшли змагання з Крос-кантрі

Велосипедні змагання з крос-кантрі “Перегони манівцями” пройшли цієї неділі.

Результати:

Антонюк Михайло 32.57.26
Зіник Василь 34.37.82
Власюк Андрій 35.23.29
Янцюк Володимир 40.30.32
Катрич Андрій 40.53.63
Аннюк Михайло 42.24.77
Кернаджук Станіслав 43.25.60
Мацьків Юра 47.15.48
Дутчак Микола зійшов
Гордійчук Віталій зійшов

15 травня

ВелоДень 2010

Велосипедисти Надвірної зберуться на акцію
«Всеукраїнський Велодень 2010»

29 травня центр міста Надвірна перетвориться на живий ланцюг велосипедистів, які об’єднаються разом у велопробізі, організованому Надвірнянським туристично-інформаційним цетром та Студентським Братством. Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту, з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у місті.

Надвірняенське святкування Велодня 29 травня стане святом для всіх любителів активного способу життя незалежно від віку та стилю катання. Велодень 2010 розпочнеться загальним збором велосипедистів 29 травня о 11:00 на майдані Шевченка в м.Надвірна. детальніше

28 квітня

Виставки на 2010 рік

Подаємо перелік виставок, участь у яких планує взяти
головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації

- 12-15 травня – виставка «Відпочинок. Краса. Здоров’я» (м. Вінниця);

- 25-28 травня- Спеціалізована туристична виставка «Туризм. Оздоровлення. Спорт» (м. Дніпропетровськ);

- вересень- VIII Міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2010» (м. Ужгород);

- 06-08 жовтня– Міжнародний туристичний салон «Україна» (м. Київ);

- 20-22 жовтня– Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес» (м. Львів).

Контактні телефони управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації 55-22-23, 55-19-25.

23 квітня

Про нас пишуть

Районна газета "Народна Воля" від 23 квітня 2010 року про відриття фотовиставки Володимира Гринішака, Василя Маковійчука та Станіслава Кернаджука "Спогади про зиму" в районному будинку культури.

27 березня

Екологічна акція “ЕкоЗамок”

Пнівський замок - одне з улюблених місць Надвірнянців та гостей міста для відпочинку і дозвілля. Крім того, він являється архітектурним об'єктом національного значення.
Незважаючи на свій статус, замок просто потопає в смітті, яке залишають численні відвідувачі. Пляшки, пластикові пакети, обгортки від їжі вкривають всю територію замку та його околиць, спотворюючи природну красу місця.

Надвірнянський туристично-інформаційний центр та Студентське Братство за підтримки відділу культури і туризму райдержадміністрації 26 березня 2010 провели екологічну акцію “ЕкоЗамок 2010”. Мета акції: екологічне виховання молоді міста та збір побутових відходів на території Пнівського замку.

Учасниками заходу, серед яких були представники Надвірнянської свободи, було зібрано понад 2000 літрів сміття. Цифра вражає й змушує замислитись. Було вичищено оборонні вежі, центральна частина та частково під’їзна дорога.

Цією акцією ми хотіли показати, що все завжди можна змінити самому, якщо просто докласти трохи зусиль. Ми надіємося, що це стане прикладом для багатьох і заставить людей задуматися над своїм ставленням до навколишнього середовища, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

15 березня

«До уваги керівників закладів проживання – обов’язкова сертифікація».

Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та харчування підлягають обов’язковій сертифікації згідно Закону України «Про туризм», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання послуг з тимчасового (розміщення) проживання» від 15.03.2006 р. №297, «Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні», затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 02.02.2005 р. №28 та Правил обов’язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 27.01.1999 р. №37 (у редакції від 03.09.2007 р. №207).

Сертифікація вищезазначених послуг стосовно безпеки для життя та здоров’я людей, захисту їх майна та охорони довкілля здійснюється відповідно до вимог чинних нормативних документів України.

Процедура проведення обов’язкової сертифікації послуг з розміщення передбачає:

- подання заявки (форма встановленого зразка);

- попередня (заочна) оцінка – аналіз вихідних матеріалів і документів заявника;

- обстеження засобу розміщення (перевірка й оцінка послуг);

- аналіз матеріалів перевірки, оформлення та видача сертифікату відповідності.

У разі бажання заявника отримати категорію (зірки), Орган з сертифікації продукції та послуг в програму обстеження засобу розміщення вносить додаткові пункти щодо перевірки відповідності готелю або аналогічного засобу розміщення вимогам ДСТУ 4269 «Класифікація готелів», для певної категорії. За результатами перевірки видається сертифікат відповідності з наданням певної категорії.

Вартість робіт з сертифікації визначається відповідно до «Правил визначення вартості робіт…», затверджених наказом Держспоживстандарту України від 10.03.1999 р. № 100. Мінімальна вартість від 1000 до 1600 грн. і залежить від кількості номерного фонду.

Тип закладу розміщення (готель, база відпочинку тощо) визначається за сукупністю загальних характерних ознак, притаманних засобу розміщення і регламентований ДСТУ 4527:2003 «Засоби розміщення. Терміни та визначення».

Орган сертифікації в Івано-Франківській області: Державне підприємство «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Івано-Франківськстандартметрологія»)

вул. Вовчинецька, 127, м . Івано-Франківськ

тел./факс (03422) 3-02-00, 6-68-84


e-mail: dcsms@if.ukrtel.net


www.ifdcsms.com.ua

6 березня

Про нас пишуть

Районна газета "Народна Воля" від 19 лютого 2010 року.

Інтернет видання www.pravda.if.ua

6 лютого

Завершилися "Зимові ігри 2010"

В місті Надвірна завершилися районні змагання для сноубордистів та лижників "Зимові ігри" організовані Надвірнянським туристично-інформаційним центром та Студентським братством за підтримка відділу культури і туризму та відділу у справах сімї, молоді і спорту РДА.

Більше 20-ти учасників протягом 3-х годин змагалися на двох трасах: слалом та швидкісний спуск. В запеклій боротьбі в класі "лижі" переміж досвідчений Мацьків Орест, в класі "сноуборд" - Слюсарчук Назар.

Переможці та призери отримали цінні призи від гірськолижного та SPA курорту №1 в Україні "Буковель" за загальну суму більше 3000 грн.

Детальні результати можна скачати тут.
Відгуки та пропозиції залишайте тут.

6 лютого

Конкурс проектів з розвитку туризму в 2010 році

З 01 лютого по 15 березня 2010 року головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації оголошує проведення обласного конкурсу проектів з розвитку туризму.

У Конкурсі можуть брати участь неприбуткові, молодіжні, громадські організації, творчі спілки, науково-дослідні установи та вищі навчальні заклади.
Підставою для проведення Конкурсу є п.5.12 Програми розвитку туризму в області на 2009-2010 роки та розпорядження голови облдержадміністрації від 26.01.2010 р.№ 26.

Інформацію про умови конкурсу, вимоги до учасників, вимоги до документів, які подаються на Конкурс, аплікаційну форму можна отримати в Технічному секретаріаті Конкурсу, на веб-сайті облдержадміністрації www.if.gov.ua (розділ «Туризм») та веб-сайті головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністраціїhttp://frtt.if.gov.ua.
Проекти приймаються Технічним секретаріатом з 9.00 год. 01 лютого до 17.00 год. 15 березня 2010 р.

Координати Технічного секретаріату:
- вул. Грушевського, 21, кабінет 661,
м. Івано-Франківськ, 76004
- тел.(0342) 55-19-25,
- секретар - Михайло Корженьовський.
Режим роботи Технічного секретаріату – з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.00 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год.; обід з 12.00 год. до 13.00 год.

5 лютого

Буковельські ігри 2010

У період з 25 по 28 лютого на гірськолижному курорті Буковель пройде спортивно-музичний фестиваль "Буковельські ігри 2010". У програмі фестивалю - наймасштабніші змагання з гірських лиж, сноубордингу і вперше на Україні по Speed Skiing серед Любителів і Masters. У минулому сезоні Буковельські Ігри зібрали понад 400 учасників з Італії, Австрії, Франції, Чехії, Молдови, Польщі, Білорусії, Грузії та України. Найбільш чисельна делегація була з Росії. У цьому ж році, лише за попередніми розрахунками, очікуються більше 500 любителів активного способу життя.

Яскраво освітлена підготовлена нічна траса з встановленою спеціальною апаратурою, а також спеціальні костюми дозволять розвинути швидкість понад 100 км/год! Битися учасники будуть за призовий фонд, підготовлений для фіналістів компанією Rossignol-Україна - 30000 доларів США.

1 лютого

Районні змагання "Зимові ігри" для сноубордистів, лижників та квестівців.

Дата та місце проведення:
6 лютого в суботу 2010 року на "третьому спуску" в Надвірній

Організатори:
Надвірнянський туристично-інформаційний центр
ГО Студентське братство м.Надвірна
відділ у справах сімї, молоді та спорту РДА
відділ культури і туризму РДА

Головний спонсор: ТК "Буковель"

Початок реєстрації з 13.00 на місці старту. деталі тут

27 січня

Додано
Історія сіл: Назавизів, Саджавка, Цуцилів та фотоальбоми:, село Назавизів, хребет Довбушанка, гора Сивуля, Перевал В.Рогодзи (Легіонів) та хребет Тавпіширка, Бухтівецький водоспад та околиці, Пнівський замок, Музей історії Надвірнянщини, Бункер полковника Грома.

12 січня

Оновлено фотогалерею

Додано фотографії села Середній Майдан та створено новий розділ

11 січня

Додано
Історія сіл: Молодків, Пнів, Гаврилівка, Делятин.

Тепер нас можна знайти у вільній енциклопідії Вікіпедія на українській мові в розділах Надвірна та Надвірнянський район.

5 січня

Оновлення сайту

Я досить давно планував це зробити але, як завжди, все не доходили руки.

Що нового?
— новий дизайн;
— галерея перебудована на базу сервісу СPG;
— додана можливість добавляти фотографії в галерею;
— форум побудували на SMF 1.1.10;
— з’явився розділ «Проекти»;
— виправлено баги, вичитано частину тексту.

Плани на майбутнє!
— наповнити галерею хоча б до 20-ти альбомів;
— доповнити сайт текстами та фотографіями (де бракує);
— створити повноцінний розділ "Надвірнянщина для...";
— переклад сайту на інші мови....

1 січня

Вітаємо Вас і Ваші родини з добрими і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

За давнім звичаєм, обсипаю Вас і Вашу оселю у ці святкові дні житом-пшеницею та всякою пашницею, зичу успіхів у всіх добрих справах і починаннях в ім’я примноження слави й величі України, її економічної та духовної потуги, добробуту, щастя й добра її працелюбному люду!

«… І оживе добра слава,
Слава України,
І світ ясний, невечерній
Тихо засіяє…
Обніміться ж, брати мої,
Молю вас, благаю!»

На щастя, на здоров’я, на Новий рік!

Сподіваюсь і вірю, що Новий 2010 рік подарує всім нам радість великих перемог та звершень, а з ними – добробут і спокій у кожній українській оселі.

 

 

Наші партнери:

 Офіційний туристичний сайт Надвірнянщини
Надвірнянський туристично-інформаційний центр, відділ культури і туризму Надвірнянської РДА
© Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело